VILLADORA - novinka v naší nabídce

značka, která nabízí vyjimečný design dveří s velkým množstvím různých dekorú. Díky svému nadčasovému vzhledu zdůrazňuje estetiku a eleganci každého interiéru.

Kvalitní materiály a perfektní zpracování to jsou dveře pro nejnáročnější interiéry.

Kreativní chápání prostoru, vyjádření zkušeností a citlivosti pro nové trendy. To jsou dveře zn. Villadora

více podrobností zde

VERTE - Novinka v naší nabídce

je značka dveří která byla vytvořena na základě nejnovějších trendů v oblasti interiérového designu.

Mnohaleté zkušenosti nám pomohly vytvořit moderní kolekce, které reflektují aktuální potřeby trhu.

Využitím nejnovějších technologických postupů a vysoké kvalitě použitých materiálů, jsme docílili kvalitního produktu, který splňuje vysoké nároky na provedení.

více podrobností zde

Ta největší pohroma, ktrá může postihnout každý interiér, je nuda! My v SAPELI to ale nedopustíme. Například tento model AKORD elegantně snoubí kvalitní dýhovaný povrch s ozdobnou svislou lištou. Tu můžeme volit v dekoru nejrůznějších materiálů - stříbrná, černá, vanilka, červená, bílá, champagne, čokoláda, CPL kovolaminát nebo dokonce kámen láva, grafit, podzim či sahara.

u provedení dýhy v podélném (svislém) je dýha rovnoletá

u provedení dýhy v příčném (vodorovném) je dýha skládána na fládr.

Výrazná kresba různě orientované přírodní dřeviny, doplněná jemným proužkem, je ideálním řešením dveří pro milovníky neotřelého interiéru. Moderní styl Vašeho domova nebo Vaší firmy dotvoří právě tyto dveře svědčící o vytříbeném vkusu majitele.

•  U provedení dýhy v podélném (svislém) je dýha rovnoletá. 

•  U provedení dýhy v příčném (vodorovném) je dýha skládána na fládr.

Jednoduchý přímý styl dveří BERGAMO Vás jistě osloví. Tyto dveře jsou velice univerzální, můžete je mít doma, v kanceláři, v hotelu, prostě kde Vás napadne. Vybírat můžete z kompletní nabídky dýh a řady zasklívacích lišt.

Máte rádi nové věci? Tak právě pro Vás jsou tu dveře BONALANA. Pro moderní lidi, moderní dveře. Stačí vzít za kliku.Možnost volby mezi průhledným čirým páskem, kdy je dveřmi vidět skrz, či průsvitným mléčným páskem, kdy dveřmi prochází světlo.

Model určený pro milovníky přírodní krásy tak, jak ji sama příroda stvořila. Nechte se unášet jedinečností kresby dřeva podtrženou jemným kontrastem opačně orientovaných vsazených čtverců. Jsou to dveře, které si vybere obdivovatel krásy skryté v rafinované jednoduchosti.Vyjímečné je použití evropských dřevin s výraznou kresbou, často s velkou plochou běli (3 až 6 pruhů).

Máte rádi luxus, kvalitní materiály a zpracování? Nyní už to není pouze fantazie, ale skutečnost. Dopřejte si skutečný zážitek s dveřmi FANTAZIE. Dopřejte si skutečný zážitek s dveřmi FANTAZIE. Dveře jsou vyrobeny z masivního materiálu.

Jednoduché a přitom krásné. Moderní design, kombinace vysokého lesku a kovu není pouze krásná, ale i funkční. Pro lesk Vašich interiérů jsou tu dveře GLANZ.

- na této modelové řadě je vždy hrana s hliníkovým profilem + vždy lišta R v ceně modelu

- fólie s vysokým leskem, tloušťka 0,7 mm

- modely jsou určeny do zárubně z kovolaminátu

- lišta H se nevyrábí ve fólii s vysokým leskem

Elegance, ladnost, souznění s moderním designem, dokonalost opracování a mnoho dalších superlativů - to jsou vlastnosti, kterými se oprávněně pyšní dveře HARMONIE. 

Jejich charakteristickým znakem je eliptické zaoblení konce plochy dveří ve tvaru omydleného mýdla. Dveře HARMONIE jsou exklusivním designérským výtvorem, který dodá Vašemu interiéru svěží vítr nejmodernějších architektonických trendů. 

Modelová řada KUBIKA beze zbytku naplňuje rčení: „V jednoduchosti je genialita.“ Tyto dveře jsou oproštěny od všech rušivých vlnek a kudrlinek tak, aby zcela vynikla jejich jemná linie kubického tvaru. Dveře KUBIKA jsou určeny všem milovníkům přímé a ladné krásy. Dveře jsou pouze v bezpolodrážkovém provedení a osazují se do zárubně Obtus. Sklo ve dveřích Kubika má tloušťku 4 nebo 5 mm a lze použít pouze kalené provedení.

Odhalte tajemství. Plné modely dveří KUK s průhlednými horizontálními lištami Vám poskytnou atmosféru intimna, přičemž procházející světelný paprsek navodí pocit sounáležitosti s prostředím na druhé straně dveřního křídla. Možnost volby mezi průhledným čirým páskem, kdy je dveřmi vidět skrz, či průsvitným mléčným páskem, kdy dveřmi prochází světlo.

V moderním interiéru se velmi často využívá kovu. Proto ani dveře ani zárubně nemohou stát stranou. Je pro Vás připravena obložková zárubeň z hliníkových profilů, kterou je možné kombinovat s dřevěnými dveřmi nebo s dveřmi z hliníkových profilů.

Dveře se vyrábějí pouze v bezpolodrážkovém provedení.

 

Neopracovaný povrch a proměnlivé barvy jednotlivých vrstev kamene činí z každého listu příjemný smyslový zážitek. Kámen je tradiční stavební materiál, použití na dveřích z nich dělá výjimečný prvek každého interiéru. Každé dveře jsou neopakovatelný originál.

Íŕçŕä 1 2 Âďĺđĺä
 

|||||||


Statistika návštěv