VILLADORA - novinka v naší nabídce

značka, která nabízí vyjimečný design dveří s velkým množstvím různých dekorú. Díky svému nadčasovému vzhledu zdůrazňuje estetiku a eleganci každého interiéru.

Kvalitní materiály a perfektní zpracování to jsou dveře pro nejnáročnější interiéry.

Kreativní chápání prostoru, vyjádření zkušeností a citlivosti pro nové trendy. To jsou dveře zn. Villadora

více podrobností zde

VERTE - Novinka v naší nabídce

je značka dveří která byla vytvořena na základě nejnovějších trendů v oblasti interiérového designu.

Mnohaleté zkušenosti nám pomohly vytvořit moderní kolekce, které reflektují aktuální potřeby trhu.

Využitím nejnovějších technologických postupů a vysoké kvalitě použitých materiálů, jsme docílili kvalitního produktu, který splňuje vysoké nároky na provedení.

více podrobností zde

Pojďte s námi do prostoru. Objevte nový svět 3D možností.

Jemnost modelů a příjemné pastelové barvy jsou ideální pozvánkou.

Pro dveře DOMINO platí jednoduchost, hravost, funkčnost a osobitost. Moderní konstrukce a design jsou zárukou dlouhé životnosti a vysoké užitné hodnoty celkového výrobku. DOMINO jsou dveře pro lidi, kteří si umí hrát. Rozehraj si svou hru!

Moderní vzhled, elegance a přírodní materiály dveří uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Tyto dveře nejlépe doplní zejména moderní a lehce zařízené interiéry. Vybírat můžete z kompletní nabídky povrchových úprav z přírodních, vysoce kvalitních výběrových dýh.

U všech modelů je použita dýha rovnoletá v podélném   (svislém) směru. Dýhu bubingu lze použít krájenou i loupanou.

Nestárnoucí vzhled podtržený decentním obloučkem, ozdobné lišty z listnatého masivu, to je ta správná volba pro každý interiér. 

Příznivá cena a elegantní dveře, které uspokojí svým vzhledem, oděruvzdorným a stálobarevným povrchem, věrně imitujícím přírodní materiály, i velmi náročného zákazníka.

Zasklívací a ozdobné lišty mohou být vyrobeny v jiné dřevině a domořeny do požadovanho odstínu.

Jednoduchý a přímy styl dveří EXKLUSIV Vás jistě osloví. Tyto dveře jsou velice univerzální a dokonale doplní téměř každý interiér. Vybírat můžete z široké řady modelů v povrchových úpravách dub, buk, třešeň, javor, hruška, bělený dub, ořech, nově také olše a teak.

Pokud hledáte dveře do namáhaných prostor, vyberte si dveře a zárubně s povrchem CPL. Laminát použitý pro oplášťování povrchu dveří, zasklívacích lišt, polodrážek dveří a zárubní Vám dá nesrovnatelně vyšší záruku výborné odolnosti proti otěru, poškrábání, odolnosti proti vlhkosti, páře a chemikáliím používaným denně v domácnosti, než běžné papírové fólie. Dveře jsou vhodné pro technická přízemí rodinných a bytových domů, školy, nemocnice, kancelářské budovy, oddělení prostorů s různým klimatem, prádelny, koupelny, sportovní zařízení nebo prostory výrobních a servisních budov.

INSPIRA, to jsou dveře Vaší fantazie. Můžete si zvolit střídmé a jednoduché tvary frézování, ale také pohádkový nebo i téměř extravagantní vykládaný ornament. Dveře INSPIRA mohou být klenotem Vašeho domova, ale i kanceláře v pěkných pastelových barvách

Přírodní materiál za příznivou cenu!

Příjemný a lehký vzhled těchto dveří Vás jistě osloví. Dveře JANOV, to je volba pro téměř každý interiér a díky příznivé ceně i pro každého zákazníka, který touží po dveřích z přírodních materiálů.

Klasický styl, moderní technologie a nové materiály jsou zárukou nestárnoucího vzhledu dlouhé životnosti. Design dveří vychází z historických kořenů naší kultury, avšak střízlivé linie zařadí dveře KAROLÍNA i do moderního interiéru.

Model KLÁRA, stejně jako většina žen má osobité kouzlo. Se změnou dekoru zcela změníte styl dveří a poté i celého interiéru. Uvážíte-li množství variant výplní, KLÁRU si můžeme představit na chalupě, které dominuje rustikální styl, stejně jako v interiéru vily v centru města. 

Dveře LIPNO jsou vysoce odolné dveře, které jsou vhodné především do extrémně namáhaných prostor. Tyto dveře doporučujeme zejména do zdravotnických a školních zařízení, sportovních zařízení nebo prostorů výrobních a servisních budov. V poslední době našly také široké uplatnění v nových super a hypermarketech. Jejich předností je vysoká odolnost proti oděru a také snadná údržba. Do extrémně namáhaných prostor se dveře osazují především do kovové zárubně.

Chcete, aby váš interiér doslova rozkvetl před očima? Model LOTOS nabízí nejpestřejší výběr v různých variantách provedení - vysoce kvalitní dýhované, praktické CPL i designové modely ve vysokém lesku. Kolekce klik, skel a doplňků je doslova živnou půdou pro vaše nápady! 

Íŕçŕä 1 2 3 Âďĺđĺä
 

|||||||


Statistika návštěv