VILLADORA - novinka v naší nabídce

značka, která nabízí vyjimečný design dveří s velkým množstvím různých dekorú. Díky svému nadčasovému vzhledu zdůrazňuje estetiku a eleganci každého interiéru.

Kvalitní materiály a perfektní zpracování to jsou dveře pro nejnáročnější interiéry.

Kreativní chápání prostoru, vyjádření zkušeností a citlivosti pro nové trendy. To jsou dveře zn. Villadora

více podrobností zde

VERTE - Novinka v naší nabídce

je značka dveří která byla vytvořena na základě nejnovějších trendů v oblasti interiérového designu.

Mnohaleté zkušenosti nám pomohly vytvořit moderní kolekce, které reflektují aktuální potřeby trhu.

Využitím nejnovějších technologických postupů a vysoké kvalitě použitých materiálů, jsme docílili kvalitního produktu, který splňuje vysoké nároky na provedení.

více podrobností zde

Dveřní křídla s vysokými technickými parametry, které zabezpečují nejvyšší bezpečnostní úroveň a pohodlí, se nejčastěji nabízejí jako komplet s kovovou zárubní. Majíc na zřeteli zvýšené nároky na estetiku prostředí vybavených dveřmi této kategorie, doplnili jsme naši nabídku o speciálně vytvarovanou kovovou zárubni, která umožňuje, jednoduchou montáž krycích lišt, jež imituje dřevo. Tato zárubeň plně spolupracuje se dveřmi typu AGAT, OPAL, KWARC, GRANIT, Rw=27 dB, Rw=32 dB, Rw=42 dB, EI 30 a EI 60. Díky speciálně vytvarovanému profilu kovové zárubně lehce nainstalujeme krycí lišty Porta SYSTEM.

 

 

KONSTRUKCE KŘÍDLA

 

Komplet zárubně PROJEKT se skládá:
Z rohové ocelové zárubně s připraveným profilem pro montáž obkladu Porta SYSTEM, zárubeň je vyrobena z galvanizovaného plechu o tloušťce 1,2 mm (AGAT), nebo 1,5 mm (OPAL, KWARC, GRANIT, Rw=27 dB, Rw=32 dB, Rw=42 dB, EI 30, EI 60)
Speciálně vyfrézovaných částí Porta SYSTEM skládajících se z nadpraží a dvou stojin včetně krycích lišt ve stejné barevné úpravě jako povrch křídla zárubeň PROJEKT je připravena a dodávána pro klienty v kompletu pro složení na místě montáže.

 

POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Povrch ocelové zárubně je lakován práškovou barvou v základní barvě: bílá (RAL 9016), šedá (RAL 7047), hnědá (RAL 8028), krémová (RAL 1001). Krycí lišty Porta SYSTEM jsou pokryty CPL HQ laminátem, termofólií, nebo přírodní dýhou.

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ
Standardní dle typu zárubně a přizpůsobené pro daný typ křídla.
„80”, „90”, „100”
Možnost objednání dvou verzí:
– pro instalaci na hotovou podlahu „0”
– pro zalití do podlahy „-30”

 

POZNÁMKY
Minimální tloušťka stěny znamená spodní hranici rozsahu – rozměr „A“.
Zárubeň PROJEKT se skládá ze standardní ocelové zárubně, která je součásti kompletu s technickým nebo vstupním křídlem plus obkladu Porta SYSTEM.


 

Vážený zákazníku nejste přihlášen.
Doporučujeme Vám zaregistrovat se a přihlásit se pod svým účtem.

Přidat komentář

Jméno:*
E-Mail:*
Přepište dvě slova z obrázku: *
 

|||||||


Statistika návštěv